O nas

Główną domeną naszej działalności jest produkcja meble na wymiar w przystępnych cenach.

Tworzenie mebli jest nie tylko profilem działalności naszej firmy. Przede wszystkim jest to nasza pasja, więc nawet najbardziej nietypowe pomysły i rozwiązania Klientów nie stanowią dla nas problemu – traktujemy je jako wyzwanie.

Oferujemy szeroką ofertę mebli na wymiar, zarówno pod względem wzorów jak i wykorzystywanych materiałów

Nasz zespół składa się z kreatywnych młodych ludzi, jak również doświadczonych fachowców, służących Państwu dobrą radą i pomocą.

Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie i jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań omawiamy z nim wszystkie szczegóły. Ponad to staramy się być elastyczni w dopasowaniu oferty do klienta, biorąc pod uwagę jego oczekiwania oraz środki.

Za nasz cel oraz misję obraliśmy ciągłe doskonalenie naszych działań, jak również podążanie za nieustannie zmieniającymi się trendami i modą.

Jeżeli szukasz mebli na miarę swoich marzeń i kieszeni dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami a zapewnimy komfort Tobie i Twoim domownikom.
 

meble na zamówienie

Kontakt

Telefon: 603 593 328
 

Licznik odwiedzin

066021
Copyright ©MarionProjekt i wykonanie  meble pod zabudowę WGB-Group

Polish English German Russian Ukrainian

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.